O násDveře a zárubněSlužbyFotogalerieAkcePoptávka/objednávkaKe staženíKontakt/prodejny


Poradenství
Zaměření
Výroba
DopravaMontáž
Serviskatalog interiérové dveře a zárubně

Doprava dveří a zárubní

Renaut master - M-dveře, montážní vozidloDoprava včetně montáže - montážní vozidlo:

Realizace dveří a zárubní provádíme po dohodě v rámci celé České republiky. Stejně jako samotné montáže i dopravu si zajišťujeme vlastními montážními vozidly vybavenými kvalitním nářadím. Cena dopravy je určována individuálně dle vzdálenosti a objemu zakázky.

Doprava bez montáže - závoz

Dopravu dveří a zárubní objednaných bez montáže (tedy pouze dodávku výrobků), realizujeme buď vlastní přepravou, nebo prostřednictvím Toptrans - většinou na paletě. Pokud se jedná o naši přepravu, tak zboží je dodáno zabalené kusově a předáno po jednotlivých dveřích/zárubních. Pokud je vše zasláno prostřednictvím Toptrans, tak většinou už od dvou kusů je vše baleno na paletu a celá zakázka je dodána jako pečlivě zabalený komplet opatřený tvrdými hranami a boky proti poškození.

Místa kde často realizujeme zakázky:

Hlinsko, Chrudim, Pardubice, Polička, Svitavy, Litomyšl, Vysoké Mýto, Bystřice nad Pernštejnem, Čáslav, Česká Třebová, Habry, Havlíčkův Brod, Heřmanův Městec, Holice, Hradec Králové, Humpolec, Choceň, Chotěboř, Chrast, Jimramov, Kunštát, Lázně Bohdaneč, Moravská Třebová, Nasavrky, Nové Město na Moravě, Olešnice, Přelouč, Přibyslav, Sezemice, Skuteč, Slatiňany, Svratka, Třemošnice, Žďár nad Sázavou, Ždírec nad Doubravou, Brno, Jihlava, Ústí nad Orlicí, Tišnov, Velkém Meziříčí, Kutná Hora, Žamberk, Ledeč nad Sázavou, Světlá nad Sázavou, Mohelnice, Olomouc, Třebíč, Kolín Praha